Новини

БФ “Ти-Ангел” подарував дитячий майданчик центру реабілітації дітей

2020 08 20 Переглядів: 164


 
У Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей тривалий час мріяли про сучасний та безпечний ігровий простір. Врешті-решт нам вдалося реалізувати дитячу мрію. На території закладу встановлено п’ять ігрових конструкцій, дві лавки для відпочинку та чотири вуличних тренажери. Все нове, яскраве, цікаве, а найголовніше створює відчуття безпеки за дітлахів, які безтурботно забавляються на оновленій ігровій локації. 
 
 
 
 
 
 
Варто зазначити, що всі ігрові та спортивні елементи для майданчика вихованці центру вибирали самостійно із каталогу наших партнерів - Компанії "Кіндербум". Свій вибір діти обговорювали із вихователями та адміністрацією реабілітаційного центру. Як бачите, підхід до облаштування нової локації на території закладу був дуже клопітким та надзвичайно відповідальним ;)
 
Завдяки налагодженій співпраці та конструктиву між благодійним фондом та адміністрацією дитячого центру нам вдалося заощадити кошти на монтажних роботах, які були якісно виконані силами працівників закладу. Також хочемо подякувати компанії "Кіндербум" за багаторічну співпрацю та партнерську цінову політику. Така взаємодія дає нам змогу працювати ефективно, результативно, наближаючи до реалізації наступних проектів, які завжди є направленими на покращення побуту та життя дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
 
До слова, це уже шостий дитячий майданчик, який фінансується БФ "Ти-Ангел". Минулого разу своє право на якісне дозвілля отримали вихованці Долинської школи-інтернат.