Новини

«Ти-Ангел» отримує листи вдячності від наших підопічних

2020 02 11 Переглядів: 153


 
Друзі, ми отримали чудовий лист від вихованиці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району. Анастасія висловила подяку і свої відчуття після різдвяної поїздки до Вишкова, де відзначала Водохреща.
 
«Я хотіла скакати від щастя до сьомого неба. Наш готель, кімната, їдальня, басейни, санки і катання на конях. Це було щось неймовірне… я просто хотіла плакати, бо я не хотіла їхати», - написала у листі Анастасія.
 
 
 
 
Нагадаємо, 17-20 січня діти із соціального закладу провели Різдво разом з волонтерами БФ «Ти-Ангел». Поїздка усіх діток дуже вразила, тож нам приємно отримувати такий feed back. Наш благодійний фонд уже не вперше проводить виїзні святкування Різдва. Вони є дуже важливими і потрібними для дітей. Також «Ти-Ангел» організовує й літні табори, де відпочивають діти із соцзакладів. Ми вже розпочали підготовку до традиційного літнього табору «Янголятко», який пройде у липні. Цьогоріч плануємо оздоровити у Карпатах близько 40 дітей. Ми закликаємо усіх долучатися до організації дитячого табору, адже таким дітям рідко випадає нагода отримати справжній літній відпочинок.