Новини

«Ти-Ангел» готує до видання унікальну книжку-розмальовку

2018 12 12 Переглядів: 356


 
Команда БФ "Ти-Ангел" наполегливо працює над різдвяним подарунком для своїх підопічних дітей. Ще зовсім трішки – і у світ вийде унікальна книжка-розмальовка "Господарство бабусі Ганнусі", аналогів якій немає. Це видання є авторським доробком арт-терапевта БФ "Ти-Ангел" Марічки Пазинюк, яка відповідає за проведення мистецьких занять у відділенні дитячої онкогематології Івано-Франківської ОДКЛ.
 
"Ця розмальовка особлива. Ми вирішили створити її для чудових сміливих діток, які змушені протистояти всім перешкодам, що з’явилися в їхньому житті. Ми спробували влаштувати дітям маленькі уявні канікули у бабусі в селі, де вони зможуть досхочу набутися поруч із живою природою, розгадувати авторські загадки та розмальовувати світ навколо себе у яскраві барви!" - говорить автор малюнків Марічка Пазинюк
 
 
Важливу місію поліграфічного друку нашого творчого продукту виконає партнер та вірний друг БФ "Ти-Ангел" – суперсучасна друкарня "Univest"
 
Щиро віримо, що ця розмальовка подарує малечі приємні емоції від творчості, грайливий настрій і додасть натхнення та сили побороти невпевненість у собі. 
 
Не можемо не згадати людей, які витралили багато часу та енергії, аби це видання вийшло у світ. В особливий спосіб дякуємо директору поліграфічної компанії «Univest» Віктору Наринському, Акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго» за фінансову підтримку тисячного тиражу книжки-розмальовки, висококваліфікованому дизайнеру Ользі Лабій, автору загадок Наталії Микуляк, літературному редактору, вихователю Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Вірі Титовій, ну і, звісно ж, художниці Марічці Пазинюк. 
 
«Я радію і пишаюся творцями цього яскравого видання. Всю цю команду творчих особистостей по-праву можна назвати чарівниками дитячих мрій, адже у кожну сторінку розмальовки, у кожне слово та штрих вкладено багато любові, щирості та турботи про нове покоління нової України», – каже директор і засновник благодійного фонду «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
Вихід книги-розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі» заплановано на початок січня 2019 року.