Новини

Табір “Янголятко” готується прийняти дітей-сиріт на літній відпочинок

2020 06 18 Переглядів: 112


 
Станом на сьогодні тисячі дітей в Україні живуть без батьківської любові та турботи. І хоча родину їм ніхто не в силі замінити, але забезпечити цим дітям радісні дитячі спогади – наш обов'язок!
 
Благодійний фонд "Ти–Ангел" щоліта організовує для дітей-сиріт літній дитячий табір "Янголятко", у якому вони зможуть відчути тепло та підтримку з боку дорослих. Літній відпочинок у Карпатах – що може бути веселішим для дітей в цей період? — Сонячні промені, море позитивних емоцій, друзі та небайдужі люди. 
 
Також на дітей чекатимуть різноманітні ігри, майстер-класи, квести, тренінги, походи в гори, екскурсії, купання у річці… – сумувати часу не буде! А чого тільки варті прекрасні краєвиди та свіже карпатське повітря, що позитивно впливає на здоров’я, адже в результаті тривалого перебування в гірському середовищі покращується робота дихальної, судинно-серцевої та центральної нервової систем, стимулюється робота кісткового мозку, покращується самопочуття, підвищується імунітет – без позитивних зрушень не залишиться ніхто!
 
Ми потребуємо Вашої підтримки задля реалізації цього проекту, адже діти – це інвестиція в наше спільне майбутнє. Подаруймо незабутнє літо дітям, нехай їхнє дитинство проходитиме не у стінах сирітських установ, а у місцях, які надихають, заряджають позитивом та додають сил долати життєві перешкоди!
 

 
Увага!
 
Інформуємо Вас, що в силу об'єктивних обставин - масштабного паводку на Прикарпатті та посилення карантинних вимог, що прописані в постанові Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480 ми змушені перенести проведення дитячого табору "Янголятко", який команда БФ "Ти-Ангел" планувала розпочати на початку липня.
 
Сподіваємось, що ситуація із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у скорому часі стабілізується, і ми зможемо прийняти дітей на довгоочікуваний відпочинок у серпні місяці. Дякуємо, що залишаєтеся з нами!