Новини

Сильний приступ геть знесилив Павла Гуменяка

2017 05 20 Переглядів: 1512


 
У Павлика стався дуже сильний приступ болю у кишківнику. З кожним разом хлопчик все складніше його переносить: препарати не допомагають навіть маскувати той страшенний біль. Ви лише уявіть собі настільки низький тиск, який щоразу падає при таких приступах: 25/17! Павлик непритомніє, ледве говорить, його нудить. Але найгірше те, що цей тиск неможливо ніяк підняти. Три дні Павло абсолютно нічого не їв і не пив – не міг, не хотів. Тиск піднявся аж через два тижні введення ліків через крапельниці. І то, лише на трішки.
 
У малого знов погано згортається кров, знов кровоточить зі стопи. Неврологи констатують жахливу інтоксикацію. Друзі, ми вдячні вам за розуміння і підтримку Павлика. Нехай Бог його оберігає.
 
 
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.