Новини

Святий Миколай уже прийшов з подарунками до наших підопічних

2017 12 19 Переглядів: 509


 
Багато сподівань на краще, здійснення бажань та очікування якогось дива – саме так ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята. Одним із найулюбленіших дитячих свят є День святого Миколая. Особливо його чекають дітлахи, якими опікується БФ «Ти-Ангел». Чому? – Тому що тоді ми збираємо всіх наших малят разом, підбиваємо підсумки року й організовуємо чудове незабутнє дійство, з купою подарунків та веселощів. 
 
 
«День святого Миколая - покровителя дітей» традиційно відбувся у Івано-Франківському нічному клубі “el Dorado”. Ми запросили туди 180 дітей. Пригощали різноманітними смаколиками і намагалися зробити так, щоб вони запам’ятали цей день на цілий рік. Співи, танці, багато повітряних кульок і солодощів… Святий Миколай не забарився із подарунками, прийшов, привітав дітлахів і розказав їм повчальні історії. Це відбулося в рамках вистави, яку підготували учасники ТУСК "ОБНОВА".
 
 
 
Дуже потішили наших найвибагливіших глядачів своїми виступами Гуцул Хуліган (Василь Мельникович), «Вуйцьо» та веселий ведучий Місько Батяр (Михайло Мельникович). Артисти так «запалили» драйвовими піснями присутніх, що дітей годі було спинити, аби щось трохи поїли. А таких крутих танців, які показали учасники відомого колективу “Vertical Limit” малята навіть не бачили. Танцюристи не лише показали свої вміння, а й намагалися навчити дітей деяким рухам. І, навіть, виходило. Шоу професійних барменів, шоколадний фонтан, багато маршмелоу, святковий торт – усе це зробило свято Миколая по-особливому магічним.