Новини

Святий Миколай прийшов до дітей Долинської лікарні

2018 12 19 Переглядів: 218


 
Увечір з 18 на 19 грудня до дітей у лікарню прийшов Святий Миколай. Його запросили волонтери БФ "Ти-Ангел", які теж завітали до маленьких пацієнтів, що проходять лікування у Долинській міській дитячій лікарні. Разом з своїми добрими друзями з Міжнародного благодійного товариства «AVE MARIA», гості перенесли малюків у світ казок та добра. 
 
Юні артисти під керівництвом наставника Надії Костьович презентували дітям цікаву виставу про «Добро і Зло». Малі пацієнти приймали участь у всіх активностях, співали пісень, розказували вірші та молитви до Святого Миколая. Дітлахи обіцяли бути слухняними, добре навчатися, не забувати про молитву. А Миколай щиро бажав їм скоріше одужати та провести новорічно-різдвяні свята вдома, разом з рідними. 
 
 
Як годиться, всі дітлахи отримали солодкий подарунок від отця Миколая, а це близько 70 хлопчиків та дівчаток. 
 
На завершення святкового заходу виховник долинських пластунів Світлана Бугрій, разом із своїм сином Романом, принесли та передали дитячій лікарні Вифлеємський Вогонь Миру, який відтепер горітиме у капличці лікувального закладу. Таку традицію український Пласт започаткував ще з 1992 року. Щороку пластуни перебирають Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень.
 
 
 
Свято вдалося на славу – діти щасливі. А для благодійного фонду «Ти-Ангел» це найголовніше, адже казка матиме своє продовження. Уже сьогодні наш Святий Миколай завітає до інших діток, зокрема до підопічних в онкогематологічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.