Новини

Сергійку Петришину зробили операцію

2018 06 22 Переглядів: 462


 
Сергій Петришин днями пережив дуже важливий період у своєму житті – йому ввели два імпланти у стегно і гомілку. «Операція пройшла дуже важко. Замість запланованої години, Сергійку робили операцію 9 годин. Після дотику до кістки вона розсипалась у трьох місцях. Він втратив багато крові», - розповідає мама хлопчика Ольга Михайлівна.
 
 
Зараз Сергійко вдома. Вони лише вчора повернулися з Харкова. Має високу температуру, дуже виснажений. Але лікарі кажуть, що це нормальний стан. Дитина має 4 місяці проходити реабілітацію – їй вводитимуть спеціальний препарат, щоб зміцнити кістки. У листопаді на Сергійка чекає ще одна операція – на другу ножку. Медики наполягають у строгому режимі приймати всі медикаменти та регулярно проходити обстеження, адже дитячі кісточки занадто крихкі. 
 
 
Нагадаємо, у Сергія Петришина недосконалий остеогенез. Його кісточки ламаються на кожному кроці. Він не може ходити, стояти чи брати щось у руки. Щоб переломи траплялися рідше, потрібно у ніжки ввести спеціальні імпланти та вводити спеціальний препарат для зміцнення кісткової тканини.