Новини

Сергійко Петришин готується до госпіталізації

2018 04 21 Переглядів: 218


 
Сергійко цікаво та з користю провів Великодні свята. Сімейний затишок, численні гості, які навідувалися до Сергійкового дому, додавали сил та оптимізму.
 
У березні хлопчик зазнав чергового перелому. На цей раз постраждали рученята Сергійка, обидві були у гіпсі. Станом на сьогоднішній день кістки зрослися і малюк почуває себе добре. На днях мама Сергія отримала телефонний дзвінок від лікуючого лікаря із Харківської клініки де мають оперувати малого. На 28 травня призначено операцію, але рідні хлопчика вирішили виїхати на кілька днів раніше, аби без поспіху пройти всі необхідні обстеження, які приготують дитину до складної операції.
 
Завдяки вашій підтримці, ми зібрали необхідну суму, яка була необхідною для оплати спеціальних конструкцій, які будуть вмонтовуватися у ніжки хлопчика. Ця операція є першим кроком до подолання недуги, яка робить життя Сергія неповноцінним. 
 
 
Нагадаємо, що  у Сергійка хвороба кісток - остеогенез. Недосконалий остеогенез – це коли кісточки ламаються на рівному місці. За свої 9 років Сергійко переніс понад 50 переломів. Останні два роки Сергійкові проводять курсове лікування у Харкові, в інституті ім. Ситенка. Там якраз і дали надію на те, що хлопчик буде сміливо стояти на ніжках і переломи будуть рідшими. Та щоб це сталось, на нього чекає багато етапів хірургічного втручання по усуненню деформацій та встановленню металевих конструкцій у ноги, завдяки яким він зможе ходити.