Новини

Сергій Петришин має шанс ходити. Вартість операції – 140 тис гривень

2018 12 04 Переглядів: 190


 
Сергій Петришин хворіє на недосконалий остеогенез. Його кістки у будь-який момент можуть зламатися, навіть від того, що хлопчик просто став на ножки. За своє життя він переніс понад півсотні переломів. Він постійно ламає ручку чи ніжку, часом переламаними є кілька кісток одночасно. Сергійко терпить страшний біль. У гіпсі йому доводиться ходити кілька місяців. Як тільки один гіпс знімають, - ламається інша кістка. 
 
Рік тому завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на металеву конструкцію, яку вмонтували у ніжку хлопчика. Завдяки цьому імпланту дитина вже почала сама стояти. Це дуже великий успіх. Кісточки Сергійка ламаються трошки рідше. Але у березні йому необхідно зробити операцію на другу ніжку – поставити таку ж конструкцію. Вартість імпланту – 140 тисяч гривень. Медики переконують, якщо імпланти будуть в обох ногах – то дитина зможе самостійно ходити. 
 
 
«Куди я тільки не зверталась, всюди або відмовляють, або зовсім мовчать і не дають ніякої відповіді. Я подавала документи у різноманітні всеукраїнські і місцеві фонди, але допомоги наразі немає. Будь ласка, я вас прошу, молю, не відмовляйте нам! Допоможіть нам зібрати хоча б половину суми», - благає мама Сергійка Петришина
 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» минулого разу допоміг зібрати суму, необхідну на першу металеву конструкцію. Після 4-місячної реабілітації та прийому відповідних препаратів, слід зробити операцію на другу ногу. Спочатку планували її провести у листопаді. Та не вдалось зібрати потрібної суми. Тож операцію перенесли на березень. 
 
Ми просимо всіх небайдужих людей долучитись до збору коштів. Сергійко так хоче бігати і гратися разом з іншими дітками. У нього дуже багато енергії та мрій. Єдине, що його сковує – це страх знову зламати кістки. У Харківському інституті патології хребта та суглобів ім. Ситенка взялися за лікування дитини. Лікарі певні, що все можна змінити, варто лише згуртуватися і допомогти у біді.