Новини

Щоб взимку було тепліше. «Ти-Ангел» передав підопічним 150 кілограмів одягу

2018 11 13 Переглядів: 60


 
Вихованці Яблунівської спеціалізованої школи-інтернат, що на Косівщині Івано-Франківської області, отримали 150 кілограмів теплого одягу від волонтерів благодійного фонду «Ти-Ангел».  
 
«70 % переданого одягу є новим, адже ми хочемо, щоб наші друзі виглядали пристойно і не комплексували у середовищі однолітків. Посильну допомогу ми отримали від наших волонтерів та чудових друзів із Лісабону (Португалія), які закупили та передали багато гарних нових речей. Висловлюємо подяку нашій дорогій волонтерці пані Марії Півторак», - розповідає директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
Так склалося, що хлопчики та дівчатка із Яблунівської школи обмежені в опіці рідних, вони отримують мало любові та тепла. Це особливі діти – з психофізичними вадами розвитку та ті, які позбавлені батьківського піклування. Але їх не можна обмежувати в елементарних засобах гігієни та елементарному одязі. Завдяки підтримці небайдужих людей волонтерам БФ «Ти-Ангел» ще вдалося придбати для дітлахів 332 одиниці нижньої білизни – а це трусики, шкарпетки, колготи. Тож тепер вихованці Яблунівської школи мають вкрай необхідний на зиму одяг.
 
 
 
 
Але й це ще не все. Зараз ми формуємо замовлення на 30 пар теплих чобітків та черевичків, які отримають діти-сироти із Яблунова. Деякі дітлахи взагалі не мають зимового взуття і вони носитимуть його в першу чергу. Тож тепер ми впевнені, що зимою дітям буде тепло та комфортно.