Новини

Романів Юлія повернулася із Трускавця

2017 10 03 Переглядів: 340


 
Уже спішимо розповідати про нашу відважну Юлечку. Вона повернулася із Клініки відновного лікування. Пройшовши шостий курс реабілітації, у Юлії знизився м'язевий тонус. Стало меншим слиновиділення, дівчинка краще розжовує їжу. Цього разу Юлька менше плакала на процедурах. Вона з задоволенням крутила педалі на механотерапії. Щоправда, пропустила два дні занять, бо захворіла. Причиною стала погана погода і вірус. Але позитивні результати у дівчинки очевидні.
 
 
Цього разу дитина додатково займалася з логопедом. У планах ще плавати в басейні та робити масажі. А поки Юлька приймає хвойні ванни та займається лікувальною фізкультурою.
 
 
Нагадаємо, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна. Їй необхідна постійна реабілітація. Коли дитині роблять масажі і всі процедури, у неї покращується м'язевий тонус, одразу ж відчуваються зміни на краще.