Новини

Різдво разом. БФ «Ти-Ангел» подарував дітям неймовірні різдвяні емоції у Карпатах

2019 01 23 Переглядів: 293


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» традиційно проводить різдвяні свята разом зі своїми підопічними.
 
З 18 по 20 січня волонтери фонду були з двома десятками діток з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. В рамках щорічного проекту "Різдво разом" на Водохреще всі поїхали в Карпати. У гірському селі Старий Мізунь Долинського району діти оселилися у приватній садибі "Дарваїв кут", де мали можливість відзначити Святий вечір у найкращих українських традиціях, притаманних цьому регіону. 
 
Після Святої вечері хлопчики та дівчатка ходили від хати до хати із щедрівкою. Місцеві мешканці радо приймали дітей. Також діти потрапили на майстер-клас у кузню, який проводив місцевий коваль пан Володимир Гавриш. 
 
 
Вихідні для діток були дуже насиченими. Побували в Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки, еко-фермі братів Яковенків, відвідали басейн у Долинській юнацькій-спортивній школі, мали екскурсію Карпатським трамвайчиком, за що окрема подяка керівництву Вигодського заводу "Уніплит". 
 
 
Багато позитивних емоцій дітям приніс відпочинок у селі Вишків, де вони каталися на санчатах, кінній упряжці, мали смачний обід у місцевій колибі. Також тут вихованці соціального закладу взяли участь у Водохрещенському Богослужінні, що проходило у сільському храмі. Вони ж привітали місцевих жителів дзвінкою колядою та разом з ними взяли участь в освяченні води на річці. 
 
 
 
Але й це ще не все. На завершення зимового відпочинку дітвора відвідала Гошівський монастир. Екскурсія територією монастиря дуже сподобалась діткам і залишила свій відбиток в серцях юних паломників. 
 
«Ці дітки найбільше потребують теплого спілкування. Вони не виховуються у благополучних сім’ях і практично не мають повноцінного Різдва. Тому ми вважаємо своїм обов’язком створити дітям атмосферу свята, справжніх родинних емоцій та старовинних традицій», - підбиває підсумки керівник благодійного фонду «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
 
Вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей за ці кілька днів дуже втомились, але вони були надзвичайно щасливими. Дякуємо всім хто допоміг подарувати малечі неймовірні емоції, які запам’ятаються надовго.
 
Більше фото тут.