Новини

Пізнавальний вікенд: наші підопічні здійснили поїздку до столиці України

2018 08 15 Переглядів: 255


 
БФ "Ти-Ангел", разом із своїми підопічними з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району, провів вихідні у столиці України Києві. Цей день був сонячним, веселим та повним емоцій. Більшість дітей вперше їхали так далеко від дому, їм було цікаво мандрувати потягом. 
 
 
Наша екскурсія столицею розпочалася зі сніданку у Макдональдсі. Далі ми попрямували на екскурсію до фабрики шоколаду “Roshen”. Там діти гуляли просторами сучасного заводу, кожен зміг спробувати себе у ролі творця шоколадного виробу. Діти самостійно створювали макет коробки, куди обережно вкладали шоколадні вироби. Кожен робив подарунок найближчій для нього людині - сестричці, братику, виховательці... 
 
 
 
 
Перед обідом нас чекала екскурсія по Київському зоопарку. Безліч екзотичних тварин завоювали увагу дітей. Після смачного обіду у ресторані "Два Гуся" ми відправилися до святині українського народу - Києво-Печерської Лаври. Відвідали печери, де спочивають тіла святців та помолилися у святому храмі. З Лаври наша екскурсія перемістилася у Меморіал жертв голодомору. Тут діти дізналися багато цікавих фактів, власноруч виготовили свічку, яку пообіцяли запалити у своєму вікні 25 листопада - у День пам"яті жертв голодомору. 
 
 
 
 
Відновивши сили у ресторані “L'Kafa”, ми попрямували на оглядини центральних вулиць Києва, прогулялись Хрещатиком, побували в Урядовому кварталі та, навіть, їхали у метрополітені, що також дарувало нестримну радість дітям, залишених батьківської опіки. 
 
 
Команда БФ "Ти-Ангел" дякує всім, хто долучився до організації цієї екскурсії та сприяв у її проведенні. Літні канікули добігають кінця і дуже важливо, щоб кожна дитина приступила до нового навчального року з гарним настроєм, усмішкою на обличчі та свіжими силами, а також приємним спогадами від пережитого літа.