Новини

Під час арт-терапії діти розмальовували писанки

2019 04 25 Переглядів: 90


 
Волонтери благодійного фонду "Ти-Ангел" намагаються проводити тематичні заняття арт-терапії для дітей. До кожного заняття, яке відбувається у відділенні онкогематології ОДКЛ підходять дуже виважено і відповідально. Напередодні великодніх свят вирішили навчитись розмальовувати писанки. 
 
Арт-терапевт благодійного фонду «Ти-Ангел», мисткиня і просвітянка Марічка Пазинюк провела дітям майстер-клас по розфарбовуванню писанок. Учать у занятті взяли і наші друзі з товариства «Просвіта Прикарпаття». 
 
 
 
«Просвітянська молодь уже не вперше долучається до нашої діяльності в онкогематології та намагається всіляко підтримувати наших підопічних. Діти люблять, коли до них приходять нові гості, для них це завжди цікаво», - розповідає Марічка Пазинюк.
 
Діти залюбки розмалювали дерев’яні яєчка, спілкувалися з гостями та раділи різнобарвним писанкам. Гарний вечір за спільним кольорово розфарбованим столом був справді щедрим на усмішки, відвертості і щирі побажання зустрітися знову.
 
Також у дарунок кожна дитина отримала свіжоспечену паску. Усі паски були власноруч спечені нашою волонтеркою Іреною Лазаренко.