Новини

Наші друзі із “Теплого дому” відпочивали у Буковелі

2020 08 26 Переглядів: 126


 
Ми продовжуємо організовувати літні мандрівки для дітей. На цей раз команда волонтерів БФ "Ти-Ангел" ощасливила хлопчиків та дівчаток, які виховуються у Долинському дитячому будинку "Теплий дім".
 
Ще до сходу сонця наша весела група вирушила у неймовірно красивий куточок Прикарпаття - країну Буковель. Тут діти мали можливість відпочити у SPA комплексі, під відкритим небом, із неймовірно красивими краєвидами на українські Карпати - купалися, каталися на водних гірках, релаксували у теплих джакузі, соляній кімнаті та різноманітних саунах, які пропонує своїм гостям відпочинковий комплекс. Свіже та прохолодне гірське повітря дарувало дітлахам чудовий настрій налаштовуючи на активний відпочинок. Опісля водних процедур група дітей вирушила до Парку Динозаврів та Перевернутої хати. Гігантські плазуни неабияк зацікавили дітей, кожен міг доторкнутися до велетенських динозаврів та зробити вражачі фото.
 
На цьому наша екскурсія не завершилася, свій відпочинок діти продовжили на арт-об’єкті - "Полонина Перців". Нас тут завжди гостинно приймають, частують сирами та різноманітними корисними і прохолодними напоями. Захоплююча екскурсія подарувала дітям безліч емоцій та незабутніх вражень. Всі насолоджувалися, відпочивали та отримували заряд енергії від Карпатських гір.
 
 
 
 
 
 
Завершальним етапом нашої подорожі було гостювання у волонтера БФ "Ти-Ангел", неймовірно щирої, доброї та мегакрутої газдині-гуцулки Наталі Кульчицької, яка пригощала дітей смачними десертами та випічкою із крафтової пекарні, роботою якої вона керує.
 
Хоча через об’єктивні обставини нам не вдалося цьогоріч провести літній табір для дітей, волонтери фонду шукають інші можливості аби подарувати дітям-сиротам заслужений літній відпочинок. Уже зовсім скоро відбудеться чергова екскурсійна поїздка для наймолодших вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації. Ми обов’язково поділимося з вами нашими враженнями та емоціями від побаченого та пережитого у час подорожі, а наразі дякуємо всім і кожному хто допомагає нам у цьому, сприяє та підтримує.
 
Єднаймося заради дітей!