Новини

На Сергійка Петришина чекає триетапна операція

2018 01 24 Переглядів: 318


 
Наш Сергійко побував у Харкові. Він з мамою їхав на консультацію в інститут ім. Ситенка, де медики обіцяють допомогти дитині. Там Сергійкові зробили контрольні знімки на ніжки, ручки, хребет. Результати невтішні: на лівій нозі перелом зрісся зі зміщенням і утворилась ще сильніша деформація стегна. Хребет теж сильніше деформувався. Лікар наполягає робити триетапну операцію – спочатку на дві ніжки, а потім – на хребет.
 
Для зміцнення кісток хлопчику знову ввели «Поміфоз». А після цих ліків не можна приступати до операції раніше, ніж через 3-4 місяці. Тому, хірургічне втручання довелось перенести на початок травня на праву ніжку і, якщо все буде добре, через три місяці планують зробити на ліву. Однак, для іншої ніжки потрібна нова металева конструкція. За перший імплант БФ «Ти-Ангел» уже вніс аванс. Загальна вартість конструкції – 137 644 грн. Стільки ж слід заплатити і за другу. Без операції його ніжки і далі ламатимуться на рівному місці. А дитина цього дуже боїться.
 
 
Нагадаємо, що  у Сергійка хвороба кісток - остеогенез. Недосконалий остеогенез – це коли кісточки ламаються на рівному місці. За свої 9 років Сергійко переніс понад 50 переломів. Останні два роки Сергійкові проводять курсове лікування у Харкові, в інституті ім. Ситенка. Там якраз і дали надію на те, що хлопчик буде сміливо стояти на ніжках і переломи будуть рідшими. Та щоб це сталось, на нього чекає багато етапів хірургічного втручання по усуненню деформацій та встановленню металевих конструкцій у ноги, завдяки яким він зможе ходити.