Новини

Марічка Куничак – шкіра, кості і величезна пухлина в животі

2015 06 14 Переглядів: 1681


 
Пам’ятаєте нашу підопічну Марійку Куничак? Дитина перебувала у відділенні онкогематології із діагнозом Лімфома Ходжкіна. Після численних хіміотерапій батьки відмовились від лікування. Півроку вона перебувала вдома, однак хвороба прогресувала. Зараз Марічка настільки схудла, що залишилися тільки кістки, обтягнуті шкірою. Видно лише величезний живіт, звідки виривається пухлина. 
 
Дівчинка зараз перебуває у дитячому хоспісі, однак полишати її надії на лікування не можна. Їй терміново потрібно розпочати нове лікування хіміопрепаратами, а це коштує 5 542 гривні. Медикаменти слід закупити негайно, з понеділка Марічці вже мають ввести хімію, без якої вона може померти! Не будьмо байдужими, подаруймо дитині шанс на життя, вона хоче жити.
 
 
Нагадаємо, що наприкінці лютого 2013 року до родини Куничак постукала біда. У 15-річної донечки Марії збільшились лімфовузли на шиї. Усі думали, що це звичайна застуда, яку можна вилікувати. Але, на превеликий жаль, сподівання сім'ї не виправдались. Дівчинці поставили діагноз – лімфогранулематоз, вже четвертого ступеня.