Новини

Майже 100 підопічних БФ «Ти-Ангел» разом відзначили День Валентина (ВІДЕО)

2020 02 17 Переглядів: 303


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» традиційно організовує цікаві заходи для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Цього разу близько сотні дітей разом відзначили День святого Валентина у нічному клубі “El Dorado”.
 
У заході взяли участь діти з різних соціальних закладів області – Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Долинського дитячого будинку «Теплий дім», Мединського міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Яблунівської та Рогатинської спеціальних  шкіл.  
 
«Для наших дітей ми завжди намагаємось зробити будь-які свята яскравішими і цікавішими. Такими, щоб вони надовго запам’ятались. А ще хочемо подружити діток з різних закладів між собою: нові знайомства – це завжди круто», - говорить засновник БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
 
 
Для дітей уже не вперше роблять дискотеку у нічному клубі. Тож, дітлахи цього дуже хотіли. Але перед цим для них ще й організували цікаві екскурсії, майстер-класи і похід в кіно. Дякуємо адміністрації кінотеатрів «Люм’єр» та "Кінобум" за можливість побачити цікаві фільми; науковому містечку «Нова енергія» за те, що показали цікавий світ науки у простих речах; і візажисту Лілії Шершун за чудовий майстер-клас по макіяжу, адміністрації Ратуші за відвідини оглядового майданчика. 
 
У нічному клубі на діток із соцзакладів чекала цікава шоу-програма з виступами відомих зірок. А також смачні частування і святковий іменинний торт. Дякуємо за неймовірно круті емоції ведучому заходу Андрію Пашину, і нашим добрим друзям, чудовим виконавцям, яких просто обожнюють діти – гурту «Цвіт Кульбаби» та Гуцулу Хулігану – Михайлу Мельниковичу. 
 
 
 
 
Висловлюємо слова вдячності адміністрації нічного клубу “El Dorado”, які завжди ідуть нам назустріч. Також дякуємо фотографам і відеооператорам, завдяки яким ви маєте можливість побачити ті емоції, які відчували наші діти.