Новини

«Кращий благодійник у сфері медицини» – це ми! (ВІДЕО)

2015 03 15 Переглядів: 1451


 
Дозволимо собі трохи похвалитися. Пробачте, за таку нескромність. Наш фонд «Ти-Ангел» відзначено спеціальною нагородою «Кращий благодійник у сфері медицини». Ми стали лауреатом третього Національного конкурсу «Благодійна Україна». Варто відзначити, що на конкурс було подано три сотні благодійних програм і проектів, серед яких були і наші. 
 
 
Ми радо відреагували на запрошення приїхати до Києва на урочисту церемонію нагородження. Щасливчиком отримати відзнаку для нашого фонду була арт-терапевт фонду Аня Максимчук. Вона, до речі, зустрілася з відомими людьми, зокрема першою леді України Мариною Порошенко, Головою Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Катериною Ющенко, телеведучою Катериною Осадчою та іншими, але найголовніше – з благодійниками, які щодня роблять добрі справи, допомагають нужденним, не заважаючи ні на що. 
 
 
 
"Приємно, що до когорти волонтерів, про яких варто говорити, віднесли і нас. Значить, наша робота не даремна. Відзнака «Кращий благодійник у сфері медицини» - це ще один поштовх для БФ “Ти-Ангел" працювати у поті чола і допомагати хворим діткам ставати здоровим. Від усієї команди благодійного фонду "Ти-Ангел" хочу подякувати за отриману нагороду та побажати, щоб кожен з Вас був ангелом для Ваших рідних та людей, які потребують допомоги, адже бути Ангелом - насправді, надзвичайно приємне відчуття" - з такими словами подяки звернулася Аня Максимчук до усіх учасників церемонії нагородження, яка проходила у НККМК "Мистецький Арсенал".