Новини

Конкурс «Благодійне Прикарпаття-2015» стартував (ВІДЕО)

2015 12 16 Переглядів: 1132


 
Творити добро українців вчити не треба. Але їхні добрі справи потрібно поширювати. В Івано-Франківську офіційно оголосили про початок конкурсу для доброчинців «Благодійне Прикарпаття-2015». Переможців шукатимуть як серед простих людей, так і серед представників бізнесу. Головне кажуть експерти, аби справа мала суспільно-важливе значення. Участь у конкурсі прикарпатці зможуть брати у 17 номінаціях – їх можуть подавати як самі благодійники так і будь хто інший. 
 
“Будь-хто, хто здійснював благодійницьку діяльність протягом 2015 року може подати заявку на участь у конкурсі. Також можуть номінувати на участь реципієнти, люди, котрі отримали допомогу від організації, волонтерів чи окремих осіб, - розповідає голова оргкомітету конкурсу «Благодійне Прикарпаття-2015» Віталій Сабан.
 
Конкурс для доброчинців на Прикарпатті відбувається вперше, його організатором є Благодійний фонд «Ти-Ангел». Він діє в рамках національного конкурсу «Благодійна Україна», що вже 4 роки заохочує благодійників і далі творити добро. Участь у прес-конференції взяв президент Асоціації благодійників України, голова оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна» Олександр Максимчук. Він розповідає, що це єдиний проект в Україні такого масштабу, який висвітлює діяльність благодійників. «Конкурс дійсно зарекомендував себе як прозорий, з дотриманням всіх процедур і норм. До того ж у ньому дуже просто взяти участь. Минулого року, наприклад, на участь у конкурсі «Благодійна Україна – 2014» було подано 396 заяв».
 
Варто зазначити що фонд «Ти-Ангел» і сам свого часу приймав участь у Національному конкурсі. І навіть був номінований спеціальною відзнакою «Кращий благодійник у сфері медицини». Тут уже сформовані регіональні керівні органи, головою оргкомітету є Віталій Сабан, головою наглядової ради – в.о. керівника центру соціально-психологічної реабілітації дітей Марія Серденько, конкурсну комісію очолює Алла Шевченко, заступник директора Долинської спеціалізованої школи-інтернат, громадський активіст, а головою медіа-ради є Ліліана Хомишин, журналість ТРК "РАІ".
 
Заявки на конкурс подаються в електронному вигляді за адресою info@tyanhel.org.ua. Там же можна дізнатися більш детальну інформацію. Заявки приймаються до 14 лютого, а церемонія нагородження учасників – 13 березня 2016 року. Переможця чекає благодійний «Оскар» – унікальна бурштинова статуетка – «Янгол добра», яку привіз на Прикарпаття Олександр Максимчук. 
 
Завантажити заявку учасника Регіонального конкурсу "Благодійне Прикарпаття-2015" можна тут.