Новини

Казкотерапія у онкогематології

2013 12 30 Переглядів: 1234


 
Ці вихідні дні пройшли надзвичайно цікаво та пізнавально для наших підопічних діток, пацієнтів онкогематологічного відділення. На цей раз традиційне заняття з арт-терапії відрізнялося від усіх попередніх. Відмінність полягала у тому, що цього разу дітям проводили казкотерапію, що є унікальним методом позитивного впливу на психологічний стан дитини шляхом створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє їй вступити у боротьбу зі своїми страхами та комплексами.
 
Провела наше чергове заняття для дітей відома письменниця, викладач Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Ольга Сергіївна Деркачова. Пані Ольга поділилась з дітками своєю авторською казкою під назвою «Янголясик».
 
 
 
Після цього діти мали можливість намалювати казкового Янголясика та розповісти про нього свою цікаву історію. Було дуже весело та повчально. Заняття викликало не аби який інтерес і у батьків та медичних працівників, які охоче долучалися до справи.
 
Ми раді, що в такий спосіб зуміли додати барв у життя дітей, які проходять складний етап випробування у своєму житті.