Новини

Юля Романів в очікуванні чергового курсу лікування

2017 05 15 Переглядів: 268


 
Стоїть, повертається та чекає на черговий курс реабілітації. Усе це про нашу Юльку. Після реабілітаційного курсу дитина краще стоїть у вертикалізаторі, почала повертатися в обидва боки, лежачи на спині. Після цього у дівчинки було ще два курси масажу – це теж дало свої позитивні результати. Ми вдячні вам за розуміння і підтримку, бо без вас, друзі-благодійники, нічого б не вийшло.
 
 
Тішить, що дитина змогла досягти такого успіху навіть попри важку ситуацію в сім’ї: у Юльчиної бабусі стався інсульт, батько хворіє на запалення легень, після усього цього ще й Юля занедужала, та так сильно, що отримувала болючі уколи. 29 травня дитина має поїхати на черговий курс реабілітації до Трускавця. Мусимо ще трошки підзбирати грошей, щоб відправити її без проблем. Але нам для повної оплати лікувальної путівки не вистачає 8 тисяч гривень. Тому просимо вас допомогти.
 
 
Нагадаємо, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна. Їй необхідна постійна реабілітація. Коли дитині роблять масажі і всі процедури, у неї покращується м'язевий тонус, одразу ж відчуваються зміни на краще. Тому просимо вас допомогти нам в оплаті реабілітаційного лікування для Юлі.