Новини

Юля Романів повернулася з повторного курсу реабілітації

2017 06 18 Переглядів: 336


 
Кожного разу, коли Юлька проходить лікування у Трускавці, усі бачать позитивні зміни. Така реабілітація для дитини дуже помічна, тож необхідно її проводити постійно. Юлечка недавно пройшла чергове лікування. Покращень не перелічити! Вона краще почала розуміти звертання, більше усміхається, впевненіше тримає голову і спину. А ще в дитини покращився апетит і сон.
 
 
 
Дитині подобається перебувати у Міжнародній клініці відновного лікування ім. Козявкіна, і хоча зміни настають дуже повільно, зате стабільно. На фото видно, як вона змінилась. Ми раді за неї, але нагадуємо, що реабілітація ще триває, тому просимо долучитись до збору коштів аби придбати дитині чергову путівку.
 
 
Нагадаємо, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна. Їй необхідна постійна реабілітація. Коли дитині роблять масажі і всі процедури, у неї покращується м'язевий тонус, одразу ж відчуваються зміни на краще.