Новини

Юля Романів уже скоро поїде у Трускавець

2017 08 31 Переглядів: 411


 
Нашій Юлечці після кожного курсу реабілітації стає краще. Вона розумнішає, відчувається, що стає жвавіша і веселіша. Між курсами реабілітації в Трускавці дівчинка проходить курси загального масажу і масажу обличчя. Також їй вводили медпрепарати, які стимулюють роботу кори головного мозку. Юля краще працює руками, краще сидить, впевненіше тримає голову і спину, загальний стан її покращується. 
 
 
 
Дитина також ходила на іпотерапію – каталась верхи на конях. Пройшла курс реабілітації в басейні. Ці процедури доставили їй масу задоволення. А зараз Юльці потрібно пройти черговий курс реабілітації в Трускавці. З 4 вересня вона продовжить лікування у Міжнародній клініці відновного лікування, путівку БФ "Ти-Ангел" оплатив. Але без вашої допомоги дальше ніяк, тож просимо підтримувати дівчинку. Через три місяці потрібно буде знову 9 765,00 грн. на оплату лікувальної путівки. Крім того, мама хоче додатково найняти їй логопеда.
 
 
Нагадаємо, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна. Їй необхідна постійна реабілітація. Коли дитині роблять масажі і всі процедури, у неї покращується м'язевий тонус, одразу ж відчуваються зміни на краще.