Новини

Ірина Довгомеля: трансплантація нирки переноситься

2020 10 31 Переглядів: 132


 
Отримали не дуже втішні новини від нашої маленької Іринки Довгомелі. За словами матері дівчинки, через карантинні обмеження, вони не зможуть поїхати у Білорусію на чергове обстеження та планову операцію з трансплантації нирки. Не отримали вони і нових рекомендацій щодо подальшого лікування...
 
На сьогодні аналізи і стан дівчинки погіршилися. У дитини появилася нудота і сильний головний біль. Від постійного лікування і болю Іринка стала дратівливою. Батьки стараються зробити все можливе, щоб стабілізувати стан своєї дитини. Радує те, що нирка Іринки ще має ресурс і це дає змогу обійтися без діалізу. Але відчуття постійного страху переповнює батьків. Вони дуже переживають, що операцію доведеться перенести.
 
Батьки дівчинки вдячні всім за фінансову та молитовну підтримку і просять про подальшу допомогу.
 
Зараз для нас усіх важкий час, але не зважаючи на труднощі, які нам підкидає ще й карантин, команда БФ "Ти-Ангел" і надалі продовжує допомагати дітям боротися із складними захворюваннями. Запрошуємо і вас домогти маленькій Іринці в її боротьбі та дочекатися такої важливої для неї поїздки в Білорусію.
 
 
Нагадаємо, що Іринка хворіє від народження. Її постійно нудить, вона в'яла і має поганий апетит. Всі її зусилля йдуть на боротьбу із складною недугою - Мультикістоз обох нирок, який спричиняє анемію, гіперпаротероз (надлишок кальцію), надлишок фосфору в організмі. Врятувати дитину може лише трансплантація нирки. За операцію готові взятися білоруські фахівці, зараз тривають пошуки донора. Допоки не буде проведена трансплантація дитина повинна приймати підтримуючу терапію, а це 11-12 тис грн. щомісяця.