Новини

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» побувала в Івано-Франківську

2013 06 26 Переглядів: 1650


 
 
Дуже приємно, що подорожуючи 11 містами України пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» завітала й до Івано-Франківська. У приміщенні Фортечної галереї «Бастіон» відбулось офіційне відкриття виставки. 
 
Відвідувачів галереї ці світлини вразили. Адже знімки довели: благодійність проявляється усюди і нею може займатися кожен. Крім того, ця благородна справа процвітає в усіх куточках нашої країни, про що свідчать надіслані на конкурс роботи з далеких і близьких міст. На картинах зображені і діти, і люди похилого віку, з вадами фізичного чи психічного розвитку, і всі вони з маленьким підтекстом – рукою допомоги звичайних людей. 
 
– В наш час дуже часто можна почути репліку «Я не займаюся благодійністю, тому що в мене немає на це грошей і я сам ледь зводжу кінці з кінцями». Представлена фотовиставка руйнує цей стереотип і дає зрозуміти всі тонкощі благодійності, роблячи особливий акцент на тому, що навіть і проста, з невеликим рівнем доходу людина здатна творити благодійні справи. І саме цього нас вчить «Благодійність крізь призму об’єктива», - розповідає голова правління БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
 
40 робіт на тему благодійності можна було годинами розглядати в галереї, вдумливо читаючи коментарі та спостерігаючи за емоціями персонажів, зображених на світлинах. Майже кожна людина, що проходить повз картини, мимоволі зупиняється, щоб роздивитися детальніше фото, крім того, ще й насолодитися якісним знімком фотографа. До речі, приємно було побачити і фотографію нашого земляка Андрія Нестеренка під назвою «Спектакль». Його кадр був знятий в Івано-Франківському музично-драматичному театрі до міжнародного дня Інвалідів. 
 
 
– Фотографії дуже хороші, - ділиться враженнями відвідувачка. Кожна особлива по-своєму. І дуже важко провести перарелі між ними. Щирі усмішки дітей від іпотерапії, міжнародний турнір з гірськолижного спорту для інвалідів і дівчина, хвора на рак, яка просто хотіла фотосесію з гарною зачіскою – ці речі несумісні між собою, та всі вони проявляються у благодійності.
 
Ми дякуємо за можливість провести цю пересувну фотовиставку саме у «Бастіоні» арт-менеджеру пані Ірині. Також велике спасибі засновнику виставки – Українському форуму благодійників та партнеру – оператору зв’язку Life :)
 
 
Ліліана Хомишин, БФ "Ти-Ангел"