Новини

Ельдар Рамазанов знову у відділенні. Потрібні ліки

2017 11 26 Переглядів: 701


 
Друзі, сьогодні маємо дві новини. Радісну і сумну. Розпочнемо з першої. У сім’ї Ельдара Рамазанова поповнення. Його мама народила ще одну дитину. Вона здорова, а це тішить. Отож, вітаємо Ельдара із народженням братика. Сам Ельдар теж іде на поправку: він почувається добре, лише зрідка з’являється біль у спині. Від останньої хімії він тричі був в Києві, йому зробили КТ та МРТ черевної порожнини. Було проведено консиліум лікарів та назначено ще дві хіміотерапії, як ви уже зрозуміли - це призначення і є тією сумною новиною.
 
Ельдар готовий на подальше лікування. Утім, витрат із появою маленької дитини стало ще більше. Уже на днях нам потрібно закупити хіміопрепаратів на загальну суму 20 100,00 грн.
 
 
Нагадаємо, що Ельдару поставили діагноз – недиференційована карценома з ознаками нейроендокринного диференціювання заочеревенної порожнини. Є метастази в селезінку та печінку. 4 стадія.  Хлопець проходить лікування у обласній дитячій лікарні. У сім’ї четверо дітей, молодша дитина – аутист, тому усі гроші ішли на лікування інваліда. Мама з чоловіком розлучена уже кілька років, йому нема до дітей діла.