Новини

Двійнята Петріви недавно відзначили День народження

2018 07 30 Переглядів: 297


 
Олег та Володик Петріви ростуть швидко. 24 липня двійнятам виповнилось чотири рочки. Вони дуже весело відзначили свій День народження: з кульками, улюбленим "Kinder chocolate" та купою подарунків. Хлопці дуже весело задували свічки на святковому торті. Присутні бажали дітлахам здоров’я, а вони впевнено посміхалися: так і буде!
 
 
Хлопчики дуже розумні: вони рахують, знають букви, розрізняють кольори. На жаль, над фізичним розвитком Олега й Володимира слід ретельно працювати. Двійнята інтенсивно займаються з реабілітологами оздоровчого комплексу "Акваторія" та медичного центру "Альтмед".
 
Команда БФ «Ти-Ангел» вітає Олежика і Володьку з Днем народження. Бажаємо хлопчакам бути сильними духом, впевнено йти до мети і якомога швидше одужати.
 
 
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.