Новини

Долинська міська дитяча лікарня отримала нову постільну білизу

2019 09 12 Переглядів: 130


 
Доброю традицією нашого фонду є оновлення текстилю у Долинській дитячі лікарні. Цьогоріч команда фонду знову подбала про те, щоб малі пацієнти проходили лікування на охайних, яскравих ліжечках.
 
Ми переконані, що новенька постільна білизна у яскравих тонах даруватиме дітям гарний настрій, який сприятиме їхньому швидкому одужанню. Всього передано у лікувальний заклад 50 комплектів високоякісної постільної білизни.
 
 
 
"Ура! У нас знову обновки. БФ "Ти-Ангел" передано 50 комплектів постільної білизни з чудовими дитячими візерунками. Яскрава, весела постіль буде створювати позитивне налаштування на швидке одужання дітей" - написала на своїй сторінці у facebook головний лікар Наталія Височанська.
 
Нагадаємо, що на початку року волонтери БФ "Ти-Ангел" закупили у Долинську міську дитячу лікарню сучасний лабораторинй апарт - спектрофотометр ULAB-2, а до кінця 2019 року у планах фонду придбати ще і лабораторний термостат, який використовуватиметься для дослідження гемокоагуляції крові, а також для різноманітних досліджень в мікробіології, вірусології, клінічній біохімії. Наявний у лікарні апарат давно вийшов з ладу, і через свій вік ремонту не підлягає.