Новини

«Добро робити просто» - у нас нова акція

2017 06 08 Переглядів: 229


 
Купиш магнітик – допоможеш маленькій дитині. Здається, справа неважка, але скільки користі вона принесе нам, а, як наслідок, і всім нашим підопічним. БФ «Ти-Ангел» розпочав співпрацю із мережею супермаркетів «Гостинний Дім», де продаватимуться спеціальні магнітики, гроші від яких ітимуть на допомогу онкохворим дітям Івано-Франківщини.
 
Це безстрокова благочинна акція під назвою «Добро робити просто». Вона – дуже цікава, адже на магнітиках зображені «епічні фрази» кожної мами. «А я ж казала», «За тобою золоті верби ростуть», «Я теж багато що хочу» - неодноразово повторювали нам в дитинстві, а сьогодні ми говоримо ці крилаті вирази своїм дітям.
 
«Гостинний Дім» вирішив зібрати найбільш поширені «шедеври» батьків та водночас зробити добру справу – допомогти онкохворим діткам. Якщо ви звернетесь до касира і придбаєте тематичний магнітик у будь-якому супермаркеті «Гостинного Дому», то всі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок БФ «Ти-Ангел» із призначенням для онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.
 
Робіть добро, потіште себе, своїх батьків чи дітей, а заодно допоможіть потребуючим. Ми віримо у Вас!