Новини

До школи – з наповненими портфеликами

2014 09 02 Переглядів: 1171


 
Щоденники, зошити, фарби, олівці, альбоми, рюкзаки та ще багато іншого шкільного приладдя БФ "Ти-Ангел" передав малим вихованцям з Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. На все про все витратили 6 586,00 грн. Нам вдалося здійснити цю благодійну допомогу в рамках проекту «Портфелик для сирітки».
 
 
Ми дуже тішимося, що Першого вересня вони, як і всі інші діти пішли до школи з необхідним знаряддям. І зовсім не буде помітно різниці між якістю та ціною зошитів чи ручок, а також ніхто не здогадається, що це учні з неблагополучних сімей.
 
Для БФ «Ти-Ангел» дуже важливо, щоб ніхто з підопічних не почувався обділеним і самотнім. А ще ми щиро-щиро дякуємо тим людям, яким небайдужі діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
 
 
У даній ситуації ми вдячні працівникам гуртівні «Орфей» за допомогу у формуванні портфеликів – колектив підказував і давав поради щодо того чи іншого спорядження. А ще дякуємо їм за подарунок – повністю зібраний до школи рюкзак.
 
 
Освіта та інтелектуальний розвиток дитини - один з пріоритетних напрямків діяльності БФ "Ти-Ангел" в рамках якого вже реалізовано безліч освітніх проектів, а зокрема "Комп'ютерна абетка", "Я володію англійською", "Ми за здорових дітей та їхні права" та ін.