Новини

Діти, залишені батьківської опіки, відсвяткували Щедрий вечір у Карпатах

2020 01 21 Переглядів: 377


 
Вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району провели незабутні вихідні у Карпатах.
 
21 дитину гостинно прийняло село Вишків, що на Долинщині. Там діти відпочили, набралися сил, а найголовніше — відсвяткували у найкращих родинних традиціях українського народу Святий вечір та Водохреща.
 
Під час Святої вечері діти, як і годиться, смакували кутею та іншими пісними стравами. Колядували, щедрували, а опісля відправились по-домівках місцевих жителів, аби сповістити у своїх колядках та щедрівках про народження Христа. Також вони відвідали старовинну місцеву церкву, заколядували для місцевої парафії, а вже потім усі разом відправилися на річку для освячення Йорданської води. 
 
 
Перебування діток у горах супроводжувалося і безліччю розваг - відвідування басейну, катання на санчатах по засніжених схилах Вишкова, відвідування піцерії, екскурсія на Карпатському трамвайчику, візит до Гошівського монастиря.
 
 
 
 
 
Дякуємо за гостинність та теплий прийом наших дітей працівникам бази відпочинку "Високий перевал". Також вдячні нашим новим друзям з села Ямниця - ГО “Молодіжний альянс Ямниці”, які фінансово підтримали проект "Різдво разом" та особисто відвідали дітей під час їхнього відпочинку.
 
Дякуємо і старим друзям, які всіляко підтримують нас на шляху опіки над дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах - Тарасу Павлусю, Півторак Марії, отцю Ігорю Невінському та прихожанам парафії Церкви Івана Христителя Вселенського патріарха м. Лісабон.
 
Нагадаємо, що проект "Різдво разом" створений для того, щоб подарувати дітям атмосферу справжнього родинного свята. Так як ці діти перебувають у складних життєвих обставинах, то мало хто з них ходив від хати до хати з колядою чи щедрівкою. Вони рідко дотримуються родинних звичаїв і традицій, бо просто не знають їх. Проект "Різдво разом" від Благодійного фонду "Ти-Ангел" діє уже кілька років. У ньому беруть участь вихованці різних соціальних закладів, які перебувають під опікою фонду.