Новини

Діти з Яблунівської школи-інтернат побували з паломницькою поїздкою у Зарваниці

2018 11 19 Переглядів: 197


 
Понад півсотні хлопчиків та дівчаток у неділю, 18 листопада, відправилися у одноденну паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині. 
 
«Діти самі виявили бажання поїхати до духовного центру. Ми не могли їм відмовити у цій екскурсійній поїздці. Вихованці школи-інтернат не лише прийняли участь у Божественній літургії, але і приступили до святої сповіді та причастя. Опісля відправи всі подалися до джерела, де служителі храму провели обряд освячення води», - розповідають волонтери БФ «Ти-Ангел».
 
Незважаючи на прохолодну погоду та сніг, діти були активними, їх усе цікавило. В рамках екскурсії по Марійському духовному центрі маленькі гості відвідали підземний храм, хатинку Богородиці, пройшли Хресною дорогою, а також побували в «Українському Єрусалимі». 
 
 
 
«Хлопчики та дівчатка не оминули своєю увагою жодного релігійного об’єкта, який тут розташований - пройшли сходами Голгофи, поклонилися плащениці у Гробі Господньому. Чи не найцікавішою локацією стала Вежа Давида. Діти піднялися на саму вершину та оглянули панораму прекрасного Зарваницького краю», - розповідають вихователі Яблунівської спеціальної школи-інтернат.
 
Ми дякуємо брату Роману за цікавий та пізнавальний екскурсійний супровід. 
 
 
 
Поїздка завершилася смачним обідом, який відновив сили наших друзів та активізував їх до обговорення побаченого та почутого на шляху повернення додому.
 
Дякуємо адміністрації школи-інтернат, зокрема заступнику директора Андрію Ливдару за сприяння та організаційну допомогу в цій поїздці. Висловлюємо вдячність нашому постійному помічнику-волонтеру з Росії Марії Біляєвій за матеріальну допомогу та посильну підтримку у реалізації освітніх проектів БФ "Ти-Ангел".
 
Нагадаємо, це вже не перша поїздка підопічних благодійного фонду «Ти-Ангел» до Зарваниці. Кілька тижнів тому паломництво здійснили діти з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації та вихованці Міжрегіонального центру, що у селі Мединя.