Новини

Діти з соціальних центрів області здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці

2018 10 22 Переглядів: 219


 
БФ «Ти-Ангел» вважає, що діти повинні отримувати всебічний розвиток, у тому числі їх слід навчати християнській моралі.
 
Наші волонтери особливу увагу приділяють тим дітям, яким бракує батьківської опіки і спілкування. Саме з ними у вихідні ми здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині.
 
Участь у поїздці взяли діти з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації та вихованці Міжрегіонального центру села Медині. Вони відвідали головний собор Зарваницього духовного центру, помолилися та попросили у Святих добра, миру і здоров’я для всіх близьких. Крім того, ми побували в «Українському Єрусалимі» - копії комплексу споруд Святої Землі, зокрема Гробу Господнього, який офіційно відкрили та освятили лише два місяці тому. А ще нам вдалося пройтися стежинами Хресної дороги, зайти до хатинки Матері Божої та помолитися до образу Богородиці.
 
 
 
 
У післяобідню пору на юних паломників чекав смачний обід, який було організовано у трапезній Марійського центру. Завдяки отцю Дмитру (ЧНІ) з Івано-Франківського монастиря Матері Божої Неустанної Помочі наші підопічні відчули справжню духовну атмосферу святині. «Тут якісь особливі відчуття. Я не можу передати словами. Мені тут подобається», «Дуже світло і радісно на душі. Тут приємно бувати. Хочу приїхати сюди знову», - поділилися враженнями діти.
 
Більше фото з поїздки тут.