Новини

Діти позбавлені батьківського піклування відпочили у Буковелі

2018 04 16 Переглядів: 283


 
Вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей провели цілий день на курорті Буковель. Там, окрім екскурсій, діти мали нагоду відпочити у VODAclub, де випробували усі послуги, які пропонує спа-центр. 
 
«У горах ще багато снігу, а ми плаваємо у теплому басейні. Тут дуже цікаво, весело, все просто супер», – каже 11-річний Микола Грушко.
 
 
Екскурсійна поїздка дітей із Галицького району має свою передісторію. Ще минулого року, під час відзначення свята Миколая, яке традиційно організовує для всіх своїх підопічних БФ «Ти-Ангел», вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у селі Мединя, виграли у лотерею. Суперприз передбачав екскурсійну поїздку до місця, яке діти мали обрати самостійно. Одноголосно дітлахи захотіли поїхати у Буковель.
 
 
 
«Договір – є договір. Ми не могли їм відмовити. Тим паче, за сприяння нардепів Шевченків ми вже не вперше возимо наших діток у Буковель. Дуже вдячні Віктору Шевченку, що посприяв нам в організації цієї поїздки», - говорить засновник БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.