Новини

Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах відпочивали на Яремчанщині

2020 07 16 Переглядів: 122


 
Група дітей з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у селі Мединя Галицького району мала нагоду активно відпочити на найкращих туристичних локаціях Яремчанщини. Хлопчики та дівчатка відвідали Буковель, зокрема SPA-комплекс "Voda Club" у якому досхоча накупалися, відновили свої сили та надихалися цілющим повітрям Карпат. 
 
 
Дальше відпочинок дітей продовжився на Арт-ґрунь «Полонина Перці». Всі були у захваті від розваг на висоті 1000 метрів над рівнем смерек з видом на Говерлу. Цікава екскурсія, майстер-класи, різноманітні гірки та світські тваринки не давали часу аби нудьгувати. Спражні гуцульські музики та мольфар Григорович розважали дітей, розповідали про тутешні звичаї, обряди та традиції. На полонині дітлахів пригостили смачними пампухами та різноманітними нарізками сиру, який роблять тут - на Полонині Перців.
 
 
 
Але на цьому наша мандрівка не завершилася. З Перців разом із юними мандрівниками ми відправилися до Парку Динозаврів у селі Яблуниця, гостювали у Перевернутій хаті. Про емоції дітей годі і говорити. 
 
 
"Мені дуже сподобалося у Парку Динозавтрів. Вперше у житті я побачила таких великих і реалістичних динозаврів. Полонина Перців була неперевершеною. З неї відкривався вид на прекрасні Українські гори. Це просто неймовірно" - ділиться своїми враженнями вихованка центру Єлізавета.
 
Опісля надзвичайної емоційної активності наша група навідалася у гості до крафтової пекарні "Пекарня Кульчицьких" у Татарові. Господиня пані Наталка пригостила дітей смачнющими круасанами і морозивом. Підкріпившись та відновивши сили ми вирушили до Яремчі на водоспад "Пробій", який і став кульмінацією нашої одноденної мандрівки до Карпат. Дорогою додому у нашому автобусі панувала її величність тиша, було чути лише сопіння носів і легке похрапування. Ми розуміли, екскурсія вдалася ;)