Новини

16.12.12 – день перший. Миколай приходить до кожного

2012 12 18 Переглядів: 8184


 
Про День святого Миколая кожен знає ще змалечку. Уявити собі дитинство без подарунків від Чудотворця не можна. Напередодні цього дня дітки пригадують чи були вони чемними цілий рік. Всі вони хочуть отримати солодкі подарунки, а не різки, які кладуть під подушки неслухам. Цього разу Благодійний фонд «Ти-Ангел», як і щороку, попросив Миколая не дарувати нікому прутиків, а зробити свято, яке б їм запам’яталося на цілий рік. 
 
16 грудня у приміщенні ресторану «Нафтовик» відбулося свято в рамках проекту «Мішок святого Миколая» для дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Вихованці Долинської спеціалізованої школи-інтернату, Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру, Долинського дитячого будинку «Теплий дім», - а це сотня дітей, - з нетерпінням чекали цього дня та гадали: що ж підготували благодійники їм цього разу? А підготували вони багато! Після вітального слова від команди БФ «Ти-Ангел» поринули дітлахи у світ милосердя, добра та казки. 
 
 
 
 
Перемістив малечу у країну казок Івано-Франківський академічний ляльковий театр ім. Марійки Підгірянки, поставивши сценку «Напередодні Дня святого Миколая». Діти з захопленням дивилися цю повчальну казочку та робили для себе певні висновки. Вони настільки поринули у чудотворний світ, що навіть не хотіли відпускати акторів. Але на цьому свято тільки розпочалося. Далі для дітей було заплановано ще більше подій! Своїми запальними піснями присутніх у залі розважала співачка Вероніка Закутна, а скільки радості та щастя було в серцях діточок, коли вони побачили мегазірку, усі пісні якої знали напам’ять і співали разом з ним. Співи, танці, радісні крики, буря позитивних емоцій та атмосфера тої дитячої щирості, яка царювала в залі, була відчутна навіть на вулиці. 
 
 
 
 
Після рухливої частини прийшов до діток той, заради кого й зібралися всі малюки – святий Миколай-Чудотворець. Діти розповідали Миколаю віршики, співали пісні. Без солодкого подарунку не залишилася жодна дитина, адже усі-всі дівчатка й хлопчики були чемними протягом цілого року і заслужили ці солодощі. Витратили вони на всі ці розваги багато енергії, тож їм потрібно було підкріпитися. І про це подбали організатори свята. Після дійства відбувся святковий фуршет для дітей. Але й це ще не все! Ну яке ж свято без танців! На завершення відбулася дискотека, де усі розважалися, водили хороводи і просто забавлялися.
 
 
У мене від усього цього емоції просто зашкалювали, а що вже говорити про дітей? Ну як не запитати у них враження від побаченого?! На запитання «що сподобалося найбільше?» відповідали так:
- Мені – казка.
- А мені – артисти. 
- А мені і подарунки, і співи, і танці. А найбільше те, що я разом зі своїми друзями тут.
 
Не можу не процитувати маленьку дівчинку, яка сказала наступне: «…В День святого Миколая бажання здійснюються. Моє уже здійснилося. А побажала я те, щоб у мене була велика родина, щоб я мала можливість з нею разом проводити час. І якраз сьогодні я відчула, що в мене родина уже є, вона велика-велика і вона підтримуватиме мене у всьому…».
 
 
 
 
Діти, хоч ще зовсім маленькі, але вони вже усвідомлюють цінності життя. А як же ми можемо не радіти, коли бачимо їхні щасливі посмішки?! Тож я від себе особисто і від імені всіх дітей, батьків і вчителів хочу подякувати Благодійному фонду «Ти-Ангел» за такі приємні моменти, які вони дарують дітям.
 
 
Ліліана Хомишин