Новини

Через побічні дії ліків у Данила погіршився зір

2018 03 13 Переглядів: 245


 
Минуло вже 6 місяців, як Данило розпочав лікування. Через хворобу та постійні терапії організм дуже виснажений. Лікарі кажуть, що імунітету у хлопця практично немає. Почуває він себе по-різному: іноді не дуже добре, іноді краще. Зараз Данило трохи прихворів на вірусну інфекцію, тому візит до лікарів доводиться відкладати. Консультація проводиться в телефонному режимі. Сумною новиною є те, що через побічні дії ліків у хлопця дуже погіршився зір. Тому він додатково приймає ще й препарати для покращення зору. 
 
За словами медиків, лікування хвороби Крона в жодному разі не можна переривати. Позитивні результати є, але боротьба з недугою буде довготривалою. Просимо вас допомагати Данилкові на шляху до одужання. Вашу підтримку він постійно відчуває.
 
 
Нагадаємо, що Данилу лікарі встановили небезпечний діагноз – хворобу Крона. Це своєрідне хронічне запалення шлунково-кишкового тракту, здатне турбувати людину усе її життя. Данилкові призначили дороговартісне та тривале лікування. Мама хлопця вже 9 років розлучена з чоловіком та виховує сама двох дітей. Зараз вони є студентами коледжу.