Новини

Братики Петріви проходять реабілітацію і в Трускавці, і в Калуші

2018 04 30 Переглядів: 223


 
Олег та Володимир Петріви після повернення з Трускавця проходять курс реабілітації в басейні «Акваторія» м. Калуш. Плавати хлопці люблять. Володька дуже любить пірнати. Там дітям роблять масаж. Так як процедура для них неприємна, хлопці трохи плачуть. 
 
Раз на тиждень Петріви відвідують логопеда. Решту днів займаються вдома — роблять різноманітні вправи, масажі, грають у розвиваючі ігри, за рекомендаціями лікаря дихають за спеціальною методикою. Володька балакає багато, хоч і невиразно. А от Олежик почав гірше говорити — можливо це ускладнення після бронхіту, а, можливо, він замкнувся в собі через надмірну увагу.
 
Дітлахи більше часу проводять на вулиці. Вони готуються до чергового курсу реабілітації у Трускавецькій клініці відновного лікування ім. Козявкіна.
 
 
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.