Новини

Близнюки Петріви пройшли обстеження в Італії – треба продовжувати реабілітацію у Трускавці

2019 01 15 Переглядів: 87


 
Олег та Володимир Петріви останніх півроку часто хворіли. Після лікування в дитячій неврології хлопці були досить ослаблені, тому мали затяжний бронхіт. Мама за хлоп’ят дуже переживала. Їй багато хто радив поїхати на консультацію за кордон, зокрема, в Італію. Добрі люди допомогли фінансово і морально, тож мама з Олежиком та Володиком поїхали до професора з неврології. Там їм зробили ряд обстежень і дали рекомендації щодо лікування. 
 
Поки що всіх результатів обстеження немає. Але згідно попередніх рекомендацій діти потребують постійної реабілітації. Також важливо, щоб хлопці продовжили лікування в реабілітаційних клініках і заняття з логопедом. 
 
«Ми і далі будемо їздити до калуської Акваторії – там діткам дуже подобається. Але хлопцям потрібна більш професійна реабілітація у Трускавецькій клініці ім. Козявкіна. Там лікування дуже ефективне, давало свій результат, тож його треба продовжувати», - каже мама близнюків Марія Петрів
 
Близнюки Олег та Володимир Петріви збираються поїхати до Трускавця наступного місяця. Для проведення курсу лікування необхідно 20 704,00 гривень.
 
 
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.