Новини

Близнюки Петріви повернулися з Трускавця

2018 03 21 Переглядів: 344


 
Володя і Олежик Петріви пройшли курс терапії у Трускавецькому реабілітаційному центрі «Еліта». Окрім масажу і лікувальної фізкультури, найцікавіше вони провели час в кімнаті відпочинку. Вони там гралися, їм весело. Хлопці розвивають дрібну моторику, вивчають щось нове.
 
В Олега й Володі працює логіка, розрізняють фігури, складають від меншого до більшого. Уже знають основні кольори, а також відрізняють букви від цифр. Хлоп’ята знають усі голосні букви і, вибірково, приголосні. А також цифри від 0 до 10, проте, ще не рахують. 
 
 
 
 
На вихідних двійнята відвідали дельфінарій «Оскар». Вистава їм дуже сподобалася: багато емоцій. Хлопці люблять воду, Вова навіть хотів купатися з дельфінами. Мама сподівається, що скоро ця мрія здійсниться і малята будуть здоровими. Але треба пройти ще багато реабілітаційних курсів.
 
Нагадаємо, що самостійно діти на ноги не стають. Лікарі сподіваються, що близнюки дадуть позитивну відповідь на реабілітацію. Олежику та Володику призначили масажі і ЛФК та рекомендовано пройти повторний курс реабілітації у Клініці відновного лікування ім. Козявкіна.