Новини

БФ «Ти-Ангел» запросив дітей із соцзакладів на фестиваль карильйонного мистецтва у Гошеві

2019 08 29 Переглядів: 142


 
Середа 28 серпня була справді насиченою для дітей із центрів соціально-психологічної реабілітації Прикарпаття. Благодійний фонд «Ти-Ангел» організував для них пізнавальну екскурсію на Долинщину. 
 
Близько 40 дітей з соціальних центрів області стали учасниками 5-го Міжнародного фестивалю карильйонного та дзвонового мистецтва, який проходив у монастирі отців Василіян, що у селі Гошів. Діти відвідали святиню, оглянули стаціонарний карильйон у дзвіниці Гошівського монастиря. 
 
 
Після офіційних заходів фестивалю волонтери фонду підготували для малечі насичену розважально-відпочинкову програму. Хлопці та дівчата мали можливість відпочити у Долинському міському парку, покататися на човнах та катамаранах, поласувати смачною піцою, а також відпочити на річці в урочищі Бовкути, що розташоване у Витвицькій ОТГ. Там на дітей чекав смачний обід під відкритим небом. 
 
 
 
 
До слова, це вже не перша поїздка наших підопічних дітей на фестиваль у Гошівський монастир. Команда БФ "Ти-Ангел" намагається постійно дбати про духовний та культурний розвиток дітей, тому участь у фестивалі карильйонного та дзвонового мистецтва - уже добра традиція фонду.