Новини

БФ «Ти-Ангел» вже втретє організовує для дітей відпочинковий табір «Янголятко»

2018 06 21 Переглядів: 223


 
У Татарові пройшов третій щорічний дитячий табір «Янголятко». Учасниками табору стали 30 дітей-сиріт і ті, що опинилися у складних життєвих обставинах з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міжрегіонального центру із села Мединя. За сім днів відпочинку діти мали насичену та цікаву програму – підкорили вершину гори Хом’як, побували на водоспадах Гук та Пробій, розважалися на полонині «Перці», відвідали зоопарк у Яремчі.
 
 
Діти ходили в одноденні походи у гори, збирали ягоди та насолоджувалися свіжим повітрям Карпатських гір. Проживали у комфортних номерах приватної садиби. Мали повноцінне та збалансоване харчування.
 
 
 
Дитячій радості не було меж, багато хто ніколи не мав такого яскравого та насиченого відпочинку, тим більше, екстремальних розваг, таких як спуски на зіплайні. Вечірні дискотеки та перегляди повчальних фільмів на великому екрані були незмінним атрибутом відпочинкового періоду. На завершення табору діти отримали грамоти, а також одна із учасниць табору виграла цінний подарунок - фітнес-браслет, за який змагалися найчемніші та найактивніші відпочиваючі.
 
 
Команда БФ "Ти-Ангел" сердечно дякує своїм незмінним помічникам та друзям, які щороку турбуються про те, щоб проект з оздоровлення та літнього відпочинку дітей – дитячий табір «Янголятко» мав своє продовження.
 
Більше фото тут.