Новини

БФ «Ти-Ангел» визнали одним з кращих серед благодійних фондів

2016 10 06 Переглядів: 657


 
Маємо чудові новини. БФ «Ти-Ангел» - у числі найкращих згідно Національного рейтингу благодійників. Такий результат оприлюднила авторитетна національна асоціація благодійних фондів, організацій і бізнес-компаній, які займаються благодійністю, спільно з Українським форумом благодійників. 
 
 
Нам дуже приємно, що наш Фонд визнали лідером аж у двох номінаціях: "Кількість залучених волонтерів у 2015 році" та "Витрати у сфері науки та освіти у 2015 році". Це справді відрадно, адже дійсно у минулому році до реалізації благодійних проектів та програм Фонду було залучено понад 180 волонтерів, а на підтримку освітніх благодійних ініціатив витрачено - 113 134,00 грн. Окрім того витрати БФ "Ти-Ангел" були спрямовані на соціальний захист дітей - 49 400,00 грн. та охорону здоров'я - 540 421,00 грн.
 
До того ж, БФ "Ти-Ангел" входить у перелік організацій, які відкрито звітують про свої витрати. Адже щомісяця ми розповідаємо, на що і для кого витратили гроші. 
 
 
Цього року Національний рейтинг благодійників проводиться втретє. У ньому взяли участь 74 благодійних фонди та організації. Це значно вищий результат у порівнянні з попередніми роками. Протягом 2015 року учасники рейтингу витратили на благодійність 790,9 млн. грн. В більшості – на соціальний захист та охорону здоров'я.