Новини

БФ «Ти-Ангел» відзначив 10-річний ювілей

2019 04 01 Переглядів: 89


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» святкує 10 років роботи. Цілих десять років волонтери благодійної організації невпинно і завзято допомагають потребуючим діткам Івано-Франківської області. Свій ювілей благодійники відзначили з дітьми, які лікуються в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Свято відбулося з великим тортом, розважальною програмою та гарним настроєм. 
 
 
«Наша історія починалася саме з допомоги онкохворим дітям. Ще, будучи студентами, ми розуміли, що малечі, хворій на рак, нікому допомогти, окрім батьків. Тому ми підключали знайомих, друзів, говорили з різноманітними організаціями – і так збирали кошти. Ми раді, що через десять років наш фонд став сильнішим, волонтерів стало більше, нам довіряють, а за цей період одужало сотні діток», - розповідає засновник БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан
 
 
Але святкування на цьому не завершується. Організовується ще масштабніша святкова подія. На честь 10-річчя фонду волонтери вирішили зібрати усіх підопічних, якими опікується «Ти-Ангел» та чкурнути до Львова в аквапарк. Поїздка відбудеться 19 квітня. Участь у ній візьмуть понад 130 дітей. У програмі заплановані екскурсія, розваги в аквапарку «Пляж», святковий обід з великим тортом та інше. 
 
 
Для довідки. Благодійна організація «Благодійний фонд «Ти-Ангел» заснована 3 березня 2009 року. Фонд опікується медичними, навчальними та соціальними дитячими закладами Івано-Франківської області. Організація налічує понад сотню волонтерів, які не отримують жодної фінансової нагороди. За 10 років «Ти-Ангел» визнано переможцем багатьох всеукраїнських конкурсів серед благодійників.