Новини

БФ “Ти-Ангел” прийняв участь у круглому столі, організованому ОБСЄ в Україні

2019 09 17 Переглядів: 143


 
16 вересня у Львові пройшов круглий стіл на тему "Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства". Він організований Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту "Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати"
 
 
На заході організацію БФ «Ти-Ангел» представляла волонтер фонду Марія Бабійчук.
 
За круглим столом активно обговорювалися питання зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством. Мета такого заходу – презентувати та започаткувати публічний діалог щодо рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства на основі існуючих міжнародних практик. Також учасниками круглого столу стали представники органів влади та експерти громадянського суспільства, які займаються організаційним розвитком та формуванням внутрішньої політики організацій.
 
Волонтери БФ "Ти-Ангел" завжди охоче приймають участь у заходах такого характеру. Навчання, тренінги, консультації з експертами Інститутів громадянського суспільства допомагають нашій команді бути дієвішою, відповідати сучасним вимогам благодійності та налагоджувати нові формати співпраці.