Новини

БФ «Ти-Ангел» придбав для Долинської дитячої лікарні нове обладнання

2019 02 21 Переглядів: 125


 
БФ "Ти-Ангел" продовжує оновлювати застаріле обладнання лабораторії Долинської міської дитячої лікарні. Цього разу волонтери фонду придбали та передали на баланс лікувального закладу спектрофотометр ULAB-2. Вартість лабораторного обладнання становить 39 тис. грн. Спектрофотометр – один із видів оптичних приладів, які дають найточніші і найшвидші показники, які неможливо отримати будь-яким іншим методом. Наявність цього апарату в лабораторії Долинської міської дитячої лікарні значно полегшить роботу лікарів, а, отже, допоможе і маленьким пацієнтам, які проходять лікування у цьому закладі.
 
"Спектрофотометр ULAB-2 надає можливість проводити додаткові біохімічні обстеження, в тому числі визначити рівень карбоксигемоглобіну, що є надважливим у діагностиці отруєнь чадним газом. Крім того фахівці лабораторії зможуть розподілити навантаження та скоротити терміни проведення досліджень. Працівники та пацієнти лікарні щиро вдячні за постійну допомогу, яку посильно надає команда БФ "Ти-Ангел" нашій дитячій лікарні" , - говорить головний лікар Наталія Височанська.
 
 
У планах фонду придбати ще й термостат, який застосовується для дослідження гемокоагуляції, а також його використовують при різних дослідженнях в мікробіології, вірусології, клінічній біохімії. Наявний у лікарні апарат давно вийшов з ладу, і через свій вік ремонту не підлягає.