Новини

Благодійний фонд «Ти-Ангел» посів третє місце у номінації «Колективне волонтерство»

2019 04 22 Переглядів: 547


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» визнано одним з кращих фондів країни, зокрема, у сфері волонтерства. В рамках національного конкурсу «Благодійна Україна» фонд посів третє місце у номінації «Колективне волонтерство». 
 
 
«У нас – велика і дружня команда, яка об’єднується заради дітей. Роль кожного волонтера – дуже вагома. Я дякую кожному, що знаходить можливості у цей непростий час ділитись частинкою добра, власним часом та натхненням. Наша синергійність - це щасливі діти, здорове суспільство та відсутність кордонів», - зазначив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
 
 
На конкурс «Благодійна Україна» було подано майже тисячу заявок. Серед учасників – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації, тощо. Роботу благодійного фонду «Ти-Ангел» вже не вперше визнають на всеукраїнському рівні. Наш фонд ще з 2012 року стає переможцем чи лауреатом різних номінацій конкурсу «Благодійна Україна» - а це дуже велика заслуга кожного волонтера.