Новини

БФ “Ти-Ангел” став призером у конкурсі соціальних проектів

2019 09 12 Переглядів: 137


 
БФ "Ти-Ангел" став учасником Соціальної програми "Ти зможеш - METRO допоможе", організатором якої виступила торгова мережа Меtro - провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. 
 
У Всесвітній день води у 2020 році МЕTRO передасть БФ "Ти-Ангел" 20 тис грн., які будуть витрачені на придбання засобів гігієни у рамках проекту "Чистота понад усе!", який ставить за мету забезпечити найбільш соціально незахищених дітей засобами догляду за собою, а соціальні заклади у яких проживають такі діти - побутовою хімією та засобами для прання. 
 
Нагородження переможців Соціальної програми від МETRO відбулося 5 вересня в одному із найбільших магазинів торгової мережі у Києві. Участь у заході взяли представники та члени конкурсної комісії від МETRO. Керівництво компанії виступило з презентаціями про соціальну відповідальність мережі METRO в Україні, розповіли про проекти компанії, які направлені на боротьбу із сміттям та забрудненням екології. 
 
 
Слід зазначити, що БФ "Ти-Ангел" приділяє велику увагу питанням гігієни дітей та санітарії. Ми завжди охоче відгукуємося на звернення про допомогу дітям миючими засобами, побутовою хімією та засобами особистої гігієни. Останній раз таку допомогу від БФ "Ти-Ангел" отримали діти із Яблунівської спеціальної школи-інтернат.